Born in China 2016

Born in China

0 păreri Nota IMDb: n/a Nota ta: n/a
Nota film --10 sub 5

Regia:

Chuan Lu

Gen film:

Aventuri Familie

Durata:

minute

Premiera:

(SUA)

Sinopsis Born in China

Acest film nu are sinopsis. Contribuie şi tu! Completează descrierea filmului

Imagini Born in China

Born in China / Born in China Born in China / Born in China

Distribuţie Born in China / Actori

John KrasinskiJohn Krasinski...Narrator
Claire KeimClaire Keim...Narrator (French version)
Xun ZhouXun Zhou...Narrator (Chinese version)

Vezi toată distribuţia »

Informaţii adiţionale

Titlu oficial:

Born in China

Titlu România:

Born in China

AKA:

Wo men dan sheng zai zhong guo

Producător:

Chuan Films, Disneynature

Ţara:

Marea Britanie, China, SUA

Limba:

Engleză

Ecran:

normal

Box Office

Buget:

10.000.000 $

Info CinemaBox

Căutări film:

4   (Ultima căutare a fost în 17 august 2019, ora 18:53)

Afişări:

4.258

Păreri despre Born in China (2016) - Discuţii şi Comentarii

0 păreri

 
Nu sunt păreri la acest film. Fi primul care comentează!

Spune-ţi părerea despre Born in China

Pentru a scrie un review trebuie să fii autentificat. Accesează contul tău sau înregistrează-te!

Autentificare cu Facebook

Autentificare pe CinemaBox
Închide




Ai cont pe Facebook?Conectează-te cu CinemaBox acum!Autentificare cu Facebook